| valyNo1 a întrebat:

Asta e pentru fete
Ce var placea mai mult un baiat sensibil care se imbraca la costum sa zicem, e romantic si alte chestii din astea
sau unu smecheras care injura si nu se ia nimeni de el
Argumentati raspunsul
Funda maxima primeste cea mai frumoasa

2 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Eu bineinteles ca l-as alege pe cel dragut :X Dar sa ai grija ca in orice moment acest mic ingeras poate deveni un adevarat demon.Am patit-o pe pielea mea happy La inceput era dulce, atent si amabil si dupa 5 luni de relatia au inceput certurile, injuraturile.lucruri groaznice! Am facut o greseala mare asa ca ai grija cu cine te intalnesti :* Te pup :*!

| valyNo1 explică (pentru nicoleee30):

Daca nu te superi, cati ani ai?
Ca sa pot intelege acea schimbare a lui mai usor