| bibicu0552 a întrebat:

Asta-vara, am cunoscut un grup, aproape de varsta mea, ne-am imprietenit repede, printre ei un baiat de care mi-a placut pe loc...doar ca mi-a fost foarte mare rusine sa-i spun-am facut schim de id-uri, parea ca el ma place pe mess dupa cateva zile m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el...si i-am zis clar da.Are mai mult un comportament de cartier i mi-a fost foarte frica ca nu o sa-l mai vad.Ma pacea mult, si imi spunea ca ma iubeste, dar eu ca proasta dupa o saptamana m-am certat rau cu el.

Dupa 2 saptamana ne-am impacat dar nu am mai fost impreuna. Avea mereu pze cu fete la avatar si statusuri de dragoste.Eram foarte geloasa.Acum il iubesc enorm.si mereu tresar cand ma cauta ne-am mai vaz de 2-3 ori, muream dupa el.

In ultimele saptamani am petrecut ceva mai mult timp cu el. El nu a mai avut de cateva zile nici o prietena.La masul acela cu am sanse a tine mi-a raspun cu da.Prietenele mele imi spun sa-l uit ca nu merita. dar eu il iubesc enorm nu m-am putut uita la nici u baiat de cand l-am cunoscut. Voi ce spuneti?

In 2 luni e ziua lui. Posibil sa ma invite.Imi e foarte rusine. Daca isi face ziua si ma cheama ce as putea sa ii spun?(eventual daca il refuz sa nu se supere) ca de aceptat imi e foarte rusine.Si inca o intrebare as vrea sa il intreb daca vrea sa fie cu mine... dupa ce i-am facut asta vara credeti ca ar acepta?/

Răspuns Câştigător
| SECRETTOP a răspuns:

Fi atenta faca te invita spui, " AA?!? e deja ziua ta aproape uitasem" dupa astepti 3 secunde si daca incepe sa vb spui repede peste el mi-ar placea sa vin dar nu stiu daca o sa ajung incerc sa ajung, si dupa aia faci ceva ca sa pleci de acolo.(dar faci toate astea dupa ce iti da detalii unde isi tine ziua) ideea ii ca o sa mergi la el la ziua dar nu ajungi la ora stabilita ajungi peste 1/2 ore el iti garantez ca tot la tine se gandesti daca ajungi sau nu! 90 % sunt baiat:]. dupa ce ajungi daca iti deschide el intri zambind (mult). si spui "La multi ani!" il ei in brate ti 2-3 seunde dupa aia usor te retragi intretaimp pupandul pe obraz dupacea daca ai curaj il iei de mana si spui hai sa mergem.( daca iti dai seama unde e camera cu petrecerea) dupa 4-5 ore de distrctie (in alea 4-5 ore fal sa te obeserve si bagate in seama INSISTA) dac asta pe canapea ai aici 3 variante. 1 te asezi si te cam inghesui in el 2. scapi un pic suc pe el si iti ceri scuze il stergi.smug si dupa aia il pupi p obraz in semn de scuze. 3. te faci ca pici pe el ceva de genu. aici alegi tu si dupia MAGIElaughing. iti garantez DAR SA FACI ASA CEVA AI NEVOIE DE CURAJ!