| SteffAnnya a întrebat:

\Buna! Deki...este un baiat care il plac foartee mult love struck.Asta s-a intamplat vara trecuta,iar el acum e plecat in spania, dar, noi vb. pe mess si chestii d-astea dar el imi zice mereu ca ma iubeste si k ii e dor de mine si eu ma simt naspa ..findca eu nu sunt o persoana prea romantica. adica nu imi plke sa fie cineva sa fie romantic cu mine...dar nu stiu ce sa spun atunci cand imi zice " TE IUBESC " crying ce ar trebui sa ii spun? Mi-e rusine sa ii spun k si eu il plac big grin

Funda! kiss

6 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Incearca sa scrii si tu in romaneste nu romaneshte.

| iKeel a răspuns:

Nu eşti tu cea din poză, deja am văzut.

Cu toate, mi se pare că ai o vârstă între 12-15 ani, am zis între.

Sfatul meu pentru tine este să-i zici că îl placi direct, fără să adaugi alte motive, sau altceva. Îi zici
'' Ştii... Eu te plac. '' Şi aştepţi să vezi ce răspunde, este singura cale.

Şi mai învaţă şi tu Româneşte, nu o mai poci aşa mult.

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Te inteleg.Dar mie mi-e rusine sa ii zic in fata.

| GossipGirL93 a răspuns:

Am sa iti dau exemplu de al meu eu cu iubitul meu am fost despartita 2 ani a fost plecat peste hotare inainte de asta ne-am despartit el a fost prima mea iubire si eu a lui ne iubeam mult dar si ne certam mult intr-o zi am obosit de atita certa si nu am mai vrut sa ne impacam, in timp ce se afla peste hotare am inceput a vorbi pe net mai in fiecare zi nu demult a venit in tara cind ne-am vazut am sarit in brate am uitat de toate neintelegerile, eu cred ca trebuie sa iti destainui sentimentele ca totul sa fie frumos_Succese:***

| Green007 a răspuns:

Daca nu ii zici acum ce simti pentru el ai mare sanse sa creada ca nu simti nimic pentru el si sa o lase balta si o sa il pierzi parerea mea e sa nu tii cont de prieteni si rusine... spune-le lucrurilor pe fata FUNDApuppy dog eyes?