| mhl06 a întrebat:

Astazi am implinit 1 an si 6 luni de relatie cu iubitul meu, am nevoie de un mesaj/declaratie de dragoste. Nu am nici o idee, va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce se intampla la 1 an si 6 luni?

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Se minuneaza ca inca sunt impreuna, la fel ca aia care au "aniversarea" pentru o luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa statisticile pentru ca nu prea ii intereseaza pe ei asta, nu o sa auzi un baiat zicand " Aww iubiiiii te iubesc de 27 de zile, 6 ore, 12 minute si 3 secunde ". Mai bine te concentrezi pe relatie, faceti impreuna cat mai multe activitati.