| afrodita3333 a întrebat:

Astazi cand am terminat orele am pierdut autobuzul si am ramas cu 2 colege in statie sa il asteptam pe urmatorul.Intre timp ele au vrut sa fumeze si am mers sa isi i-a tigari.Nu au vrut sa le fumeze in statie asa ca ne-am dus langa o ghereta de ziare... M-am simtit foarte ciudat stand acolo cu ele asteptand sa termine si nu stiu de ce.Nu e vorba de tigari, nu am fumat niciodata si nu ma tenteaza amsolut deloc, dar nu stiu de ce ma simp asa ciudat cand asist la chesti din astea adolescentine.

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Da cei asa grav ca ele fumeazastraight face chiar exagerati, de ce nu intelegeti si voi placerile altora? daca tu nu te simti bine nu te mai du cu ele si gata...de parca tigara te mananca, ce oameni...

| CrazyTeenager a răspuns:

Deci sa inteleg ca nu te-a deranjat faptul ca fumau ci intamplarea in sine. Adica 2 tipe, fumeaza si mai schimba o vorba sa treaca timpul si sa se bucure de tutun, tu deoarece esti nefumatoare, erai oarecum in afara acelei situatii dintre ele doua, cum zici tu adolescentine, adica ele se desfasurau in fata ta, dar tu nu prea aveai treaba cu ele, erai si tu pe acolo si nu faceai parte din situatie si de aceea te simteai ciudat, si daca ai mai participat la situatii similare "adolescentine", te simti asa, deaorece nu e ala locul in care ai vrea sa fii, nu te simti in largul tau si nu e de vina doar fumul de tigara, aici e vorba de mai multe, dar in fond cred ca nu te simti in largul tau, cand esti in compania acestor persoane.

| Narcis2007 a răspuns:

Nici eu nu suport chestiile astea...mama fumeaza si din cauza ei eu am dezvoltat un fel de ura pentru persoanele ce fumeaza

| afrodita3333 explică:

Draga mea,am specificat in intrebare ca nu e vorba de tigari,nu ma deranjeaza. Daca esti superficiala si nu intelegi aceasta intrebare, nu raspunde, SIMPLU happy