| inevitable a întrebat:

Astazi este 11 noiembrie 2010, nostradamus si baba vanga au prezis ca astazi se v'a incepe al 3-lea razboi mondial si v'a tine pana in 2014! Ce credeti? Astept pareri si ideei la aceasta tema!

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu cred nimic.Si niciodata n-am sa cred in prostii din astea.Cand va veni sfarsitul lumii, nimeni nu va stii.Si e mai bine asa, pentru ca s-ar crea haos

| mgtow a răspuns:

Ce fain inca un razboi mondial imi place cum suna, de abia astept sa vad tancurile pe drum laughing

Stefan
| Stefan a răspuns:

Traim intr-o lume in care zvonurile si barfa sunt la moda. Cei din presa nu stiu cum sa-si mai vanda ziarele, din aceasta cauza apar astfel de titluri cu articole incendiare in care omul foarte curios le citeste in graba.

April
| April a răspuns:

Pai, pana la ora asta, 7, 15, n-a inceput! Dar mai e pana disera!

| alessia5158 a răspuns:

„Al Treilea Război Mondial" începe la summitul G20 :http://ziarero.antena3.ro/......mmitul_G20

| RoRoxana a răspuns:

Wiilove struck
Sa inceapa O data ca azi am test la matelaughing

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu prea cred sincerthinking adica nu stiu.pana acum nu s-a intamplat nimic. poate prin tarile din Asia, dar nu pe aici.habar n-am

| EuSiCuMine a răspuns:

Sincer, nici eu nu cred dar Alexa, ai dreptate cu ora... macar sa stim daca ne mai ducem la scoala rolling on the floor
Oricum, eu azi si maine fac ore prescurtate la scoala dar nici acum nu stiu dc thinking
Oare ca incepe razboiu?thinking=)

| pisikutza ta a răspuns:

Ar fi chiar tare sa inceapa un razboi
dar daca va aduceti voi aminte chestile rele care lea prezis nostradamus nu au fost adevarate doar chestile bune
in concluzie nu exista sanse de razboi...si daca ar fi fost sa inceapa un razboi
se afla ce naiba nu incepea asa pe nepusa masa
asa ca stati calmi
oricum sa inceapa maine ca in seara asta am balul:X

| evelynne a răspuns:

Mai bine sfarsitu' lumii decat razboiu' mondialhee hee. Nu prea cred ca ar ''venii'' azi r.m.Numai Dumnezeu stie cand si cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce nu ne-au spus și ora exactă? Ok, război, dar la ce oră? Ar trebui să avem și noi un program exact! (măcar să știu dacă mai e nevoie să mă pregătesc de școală... în caz că nu o bombardează rușii până atunci)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostii au mai zis! ca deamu ii noaptea si nici o dvijanie...

| Anonimus247nmn13 a răspuns:

E aproape 2014.laughing

| LoveCandies a răspuns:

Suntem la jumătatea anului 2014.