| anonim_4396 a întrebat:

Astazi m-am cam certat cu tata a inceput sa imi reproseze niste lucruri sa se ia de mine, sa ma jigneasca si am inceput sa plang am 14 ani, ce sa fac? sad

P. S : Sunt baiat! sad

2 răspunsuri:
| traie994 a răspuns:

Incearca sa fii mai tare si sa nu-ti fie rusine sunt care se apuca de bocit si la aproape 17 in cazu unui prieten dealmeu ca ia luat maicasa telefonul

| JokoSmile a răspuns:

Hi. Nu pune la suflet... parintii mai spun lucruri la suparare pe care nu vor sa le zica. stai linistit pana maine se uita totul...
Uita-te la un film de comedie, asculta muzica, vorbeste cu un prietena/ o prietena.
Nu iti fa griji :*
Peace