| Madalina_2286 a întrebat:

Astazi mama doamnei profesoare a murit exact in ora noastra. A primit un telefon.Cand s-a intors a inceput sa planga, ma rog. Un coleg s-a intors la mine si mi-a zis ca gardianul l-a batut pe unul din colegi meilaughing. Pe mine m-a bufnit rasul iar doamna profesoara m-a vazut si s-a uitat la mine mai uratsad. Credeti ca s-a suparat? Ca eu nu radeam de ea!

Răspuns Câştigător
| Robert5678 a răspuns:

Mah, Iti dai seama ca s-a suparat.In principal, se rezolva daca ii spui dupa aceea ca nu de fapta intamplata radeai, dar totusi, asa, tu, ca om, cum poti sa razi, cand ei i-a murit mama, fiinta cea mai iubita pe lume, numa pentru ca ti-a zis unu ca un taran de portar eu ars cateva la unu.Imi imaginez cata incompetenta pe acolo pe la voi...

5 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

Hmm...cred ca asta a crezut

| Rheea a răspuns:

Asta a crezut... cel mai bine e ca la ora ei sa fii si tu mai linistita, astfel incat sa-i dai de inteles ca nu s-a intamplat ceea ce a crezut ea!

| HelpBoy a răspuns:

Cred ca s-a suparat.

| alexandra_5561 a răspuns:

Vorbeste cu ea happy

| Lilian_4406 a răspuns:

Nu, si eu a patit intr-un fel o chestie de genul, eram la ora altei clase (pentru ca trebuia sa astept pe cineva si n-am vrut sa stau pe hol)
siprofesoara a carei ore am stat citea ceva intonat frumos etc.si o fata de langa mine pe care o cunosteam a inceput sa o injure si sa o batjocoreasca(bineinteles ca profesoara nu stia) si eu am inceput sa zambesc.la care profesoara ma intreaba suparata: da tu de ce razi? ca sa ne strici ora? aa da creca razi de felul in care citescoh go on. si sia continuat treaba.si dupa ora i-am spus ca imi cer scuze si ca radeam din cauza ca mi-am adus aminte de ceva iar profesoara a spus ca nu e nimichappy