| LOrennaaa a întrebat:

Astazi, un coleg de.al meu m-a luat in brate. Maine vreau sa il spun dirigintei. Cum sa ii spun dirigintei si ce reactie credeti ca va avea aceasta cand va afla?

Răspuns Câştigător
| SoranaCs a răspuns:

Pai,spune-i diriginte inprivat nu de fata cu toata clasa.Da doar t luat in brate nu te-a lovit sau ceva.el se i-a de fete pentru ca le place.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De ce trebuie sa iei fiecare gest ca pe o jignire sau un lucru rau? Daca nu ti-a facut rau nu e ceva ce ai putea sa-i spui dirigintei.Ce sa mai faca si saraca femeie? In plus vei parea o paracioasa care se duce sa se planga la altii pentru orice lucru de nimic, vrei sa te faci de ras in fata ei si a colegilor? Eu zic sa mai astepti si daca baiatul ala e nerespectuos cu tine, atunci sa te duci la diriginta.Cine stie, poate te place...

| Maddiee13 a răspuns:

Si pe mine m-au luat azi in brate doi colegi la caterinca si m-au stras pana mi-au invinetit bratul dar ne-am distratlaughing.
In orice caz daca doar te-a imbratisat nu ai de ce sa vorbesti cu diriginta o sa iti spuna ca reactionat asa pentru ca te place si asta o sa fie de fata cu toti colegii si dupa acea o sa fie subiecte in clasa care nu au nici un sens.

| RoxanaCC a răspuns:

Te-a luat doar in brate, nu te-a lovit sau agresat in nici un fel..nu vad de ce i-ai spune diriginteiwinking

| LOrennaaa explică (pentru RoxanaCC):

E enervan baiatul ala si diriga stie ca mereu sa ia de fete...

| RoxanaCC a răspuns (pentru LOrennaaa):

Pai daca stie diriginta si nu a luat nici o masura nu are rost sa ii mai spui, in plus stiu ca ma repet dar chiar nu inteleg de ce esti atat de suparata. Atata timp cat nu te jigneste (in nici un fel) o simpla imbratisare nu inseamna nimic happy Incearca sa discuti cu el, sa ii explici frumos ca nu iti place sa te atinga

| SoranaCs a răspuns (pentru LOrennaaa):

Pai,spune-i diriginte inprivat nu de fata cu toata clasa.Da doar t luat in brate nu te-a lovit sau ceva.el se i-a de fete pentru ca le place.