| LOrennaaa a întrebat:

Astazi, un baiat de la mine din clasa m-a luat in brate. Maine vreau sa il spun dirigintei. Cum sa ii spun dirigintei si ce reactie credeti ca va avea aceasta cand va afla?

12 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Eu nu inteleg de ce ai gandirea asta asa puerila, parca ai avea 10-11 ani.
Baiatul doar te-a luat in brate, nimic mai mult.
Poate te simpatizeaza.
Nu are rost sa stai sa parasti ca la gradinita, dar e alegerea ta ce faci, mai ales ca nu ti-a facut nimic exagerat.
O zi buna!

| Azµre a răspuns:

Îi spui că te-ai șimțit penibil trebuie ăs înțeleagă careva.

| Stelutza1990 a răspuns:

Ceau. ai tu o problema cu familia, diriginta si cu luatul in brate, din ce vad eu in intrebarile tale.
parerea mea este ca tu, esti in lipsa de subiecte si atentie cu diriginta ta. pe ea o placi, si ai incredere in ea. iar acel baiat care te ia in brate, cred ca doar se joaca.tu, ai grija : daca este adevarat ca acel baiat ompic te agreseaza, spune si parintilor tai, nu numai dirigintei.

Răspuns utilizator avertizat
| jessikz0r a răspuns:

Glumesti nu? Cum dracu sa-i spui dirigintei ca te-a luat in brate? Daca faci asta pari copilaroasa, naiva si probabil nici un alt baiat nu te va mai lua in brate. Chiar daca-ti va placea de respectivul, na, te mai duci sa-i spui dirigintei? Sper ca nu!

| altrix a răspuns:

Te-a luat in bratee... uuu. la voi in pestera nu se ia lumea in brate?

| Loreddana a răspuns:

Wow.Cum a putut sa indrazneasca? Du-te la politie! Luatul in brate e o infractiune care se pedepseste cu pana la 25 ani de inchisoare laughing

| XyYx a răspuns:

Pai de ce vrei sa ii spui dirigintei? Nu ti-a facut nimic rau. Nu ii spune mai bine

| NorishorPhufos a răspuns:

Cum sa-i spui dirigintei ca te-a luat in brate? Se vor rade toti de tine! Baiatului ii place de tinewinking ar fi bine sa vorbesti cu el si, in caz de nu iti place de el sa-i spui sa te lase in pace etc, iar daca iti place rezolvati cumva sa fiti impreuna. Dar sa nu-l spui dirigintei pentru ca toti se vor rade de tine.

| cicika a răspuns:

Nu ii spune dirigintei toti vor avea o parere rea despre tine. mai bine i-ai spune lui tot ce ai de spus. daca nu iti place cidn te ridica in brate poti sa-i spui."Te rog numai fa asta, si in genere nu te atinge de mine pentru ca imi provoci dezgust"Si cu asta poti sa rezolvi tot. dar la diriginta apeleaza pentru ceva mai serios! Funda?

| NewMechaa2001 a răspuns:

Aoleu!? fat-o esti batuta-n cap? Toti isi vor face o parare proasta despre tine.

| Mihaela_Andreea_1994_DnTL a răspuns:

Ce anume te-a deranjat la acest fapt? happy