| adolescentalainceputdedrum a întrebat:

Asteptati sa inceapa scoala? happy vreau argumentari.

10 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Nu, pentru ca sunt clasa a 12-a si imi este frica de bacalaureat. Pentru ca deocamdata sunt implicata in "certuri in paradis", iar el este in scoala cu mine si pur si simplu trebuie sa ma apuc de invatat si sa-mi dispara gargaunii astia din cap si totul sa revina la normal cat se poate de repede. Nu, pentru ca nu cred ca o sa mai am voie la baluri si majorate, in afara de majoratul meu crying si Nu, pentru ca imi e frica de bac...
Ah, si sa nu mai zic de domnul diriginte si colegii pe care nu ii suport...sunt de-a dreptul "entuziasmata" de faptul ca o sa-i vad zilnic si o sa respiram acelasi aer si o sa stam 7 ore pe zi impreuna. Zburd de fericire.

| Pricked a răspuns:

Nu prea.
Păi a 12-a e un an destul de încărcat şi stresant.

| AtateaConditii a răspuns:

Intr-un fel da, in altul nu. Nu am chef de retardatii de colegi si de acelasi drum plictisitor si enervant de acasa pana la scoala. Dar imi place ca o sa vina iarna si nu o sa mai stau pe acasa asa des.

| vocea a răspuns:

Nu este ultimul an si vreau sa ma bucur de vacanta mai mult de ultima vacanta de scoala

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Argumente: Nu imi suport colegii retardati de clasa sau de liceu.

| Nejmoq a răspuns:

Cred ca da. M-am plictisit in zilele astea, plus ca evenimentele pe care le astept de multe au loc dupa 24 septembrie, gen noul sezon din South Park.

| Anonim0078965 a răspuns:

Da astept pentru ca o sa merg la liceu big grin

| Andrei_Marius_1994 a răspuns:

Da eu o astept, acasa m-am plictisitwinking Si vreau sa petrec timp cu toti colegi

| ALEXandra050 a răspuns:

NU! Este super naspa, greu, mult foarte mult de invatat, stres zilnic, oboseala si asa mai departe?