| Maria_Cristiana_1994 a întrebat:

Ati avut experiente paranormale Cu fantome sau chestii din astea?

12 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Tine-te departe de din astea, asculta sfatu la unu care stie ce spunerolling on the floor lasa chestia cu paranormalu si stuff like thathappyE mai bine, crede-ma laughingparanormalu nu e de joaca, demoni, satana..pactul cu diavolu e doar la un pas:^^, dorinta, extaz si altelehappy

| mihaelaqi a răspuns (pentru Liviu):

Tu de unde stii? Just asking. big grin

| Liviu a răspuns (pentru mihaelaqi):

Conteaza de unde sint?tongue

| mihaelaqi a răspuns (pentru Liviu):

Nu te-am intrebat de unde esti ci de unde stii chestiile astea. happy

| Liviu a răspuns (pentru mihaelaqi):

Aaa,de unde stiu... apai sa spunem ca si eu am trecut prin prostii din asteahappy poveste lunga :-

| mihaelaqi a răspuns (pentru Liviu):

Okhappy

| Pentagram a răspuns:

Las'o mai moale cu fantomelelaughing!

| AllyAlly2a a răspuns:

Nu,nu am avut si e mai bine asabig grin

| Tinca_Iosif_1994 a răspuns:

M

ai bine nu-ti zic laughing

| Liviu a răspuns (pentru Tinca_Iosif_1994):

Nu ai cu ce sa ma surprinzi asta-i cert:p oricum, tine in tine dragahappy

| Tinca_Iosif_1994 a răspuns (pentru Liviu):

laughing ok draga ţin în minewinking

| cris1cris2cris3 a răspuns:

Nu dar nici nu as vrea