| Razviiiiiiiiii a întrebat:

Ati fost la Let's Do It, Romania? Eu da... a fost frumos pana sa vad ce prostii arunca unii.Am gasit de toate, de la doze la ciorapi. De ce oamenii nu pot sa isi ia o punga in care sa isi arunce gunoaiele cand merg prin paduri?

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pentru ca asa e in mare parte romanu! Aici tine si de educatie, 9 din 10 ce zic de ce sa mai fac curat in urma mea?! Lasa ca fac"prosti"Daca te miri de doze si ciorapi, e bine ca n-ai avut ocazia sa aduni si altceva...

| Razviiiiiiiiii explică:

Am adunat de toate straight face

| Unbearable a răspuns:

Bravo tie ca ai mers! Oamenii sunt comozi si scarbosi.
...gasisi si scutece?

| Bomberman a răspuns:

Din nesimtire si comoditate.tongue
oricum, e o tara de nesimtiti dusa-n spate!