| Rj a întrebat:

Ati participat la "Let's do it, Romania"? Ce parere aveti de aceste initiative? Eu am participat si am ramas placut multumita, toata lumea a fost pusa pe treaba si s-au strans o gramada de saci de gunoaie. Insa ar fi fost si mai placut sa fie nimic de strans. De ce credeti ca le e greu romanilor cand merg la padure sa puna frumos gunoaiele intr-o punguta si sa le duca acasa? Presupun ca cei care arunca pe jos nici macar nu au mers astazi sa faca un bine mediului si inclusiv noua.

3 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

N-ai pentru ce.

| Rj explică:

Ai cam derivat de la subiect. Intrebarea era "de ce credeti ca le e greu romanilor cand merg la padure sa puna frumos gunoaiele intr-o punguta sa le duca acasa?" Nici nu o sa ma contrazic cu tine, presimt ca nu are rost. Se pare ca pentru unii doar banii conteaza, sa fim platiti ca altfel nu ne obosim, ca nu cumva sa ne cada degetele.

| Rj explică:

Deviat*