| Arianna_2365 a întrebat:

Ati fost la mare singuri pana acum? Va e mai bine alaturi de altii sau preferati sa fiti singuri?

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Am fost cu prietena si am duc in viecare vara si nu nu am fost singur 1 ca nu am masina iar 2 nu e fun deloc tongue

| Pandicorn123 a răspuns:

Sa mergi singura la mare e ca si cum ai sta singura la tine acasa ca si cum te-ai duce degeaba eu zic sa iti ei o prietena macar cu tine altfel nu te sfatuiesc ti-ai irosi si banii si vacanta