| T0T a întrebat:

Preferați să fiți singuri, cu cineva care stă cu voi doar din interes sau cu cineva pe care nu iubiți? Alegeți doar din aceste variante, justificați și nu o dați pe lângă.

Răspuns Câştigător
| implant a răspuns:

Cu cineva pe care nu iubesc
Nu strica sa primesti afectiune si sa nu fii obligat sa dai ceva in schimb, in plus daca nu m-as implica ar fi chiar perfect fiindca nu am absolut nimic de pierdut

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

N-am cum sa fiu singur daca sant cu una pe bani cel mai bine singur fara niciuna

| T0T explică (pentru mgtow):

Am dat 3 posibilități, virgula reprezintă o enumerare.

| sabin89 a răspuns:

Cu cineva care stă din interes. Depinde și ce interes. Dacă e o orfană sau o fată de condiție umilă, nu văd nimic rău să își dorească pe cineva cu o stuație cât de cât si care să îi asigure protecție. Dragostea mai vine și pe parcurs.

| OldSoul a răspuns:

Avand in vedere cat timp am stat singur, as prefera sa stau si cu cineva pe care nu o iubesc.
Nu am ce justifica, se intelegelaughing

| RainmakerX a răspuns:

Prefer singur! De ce? Pentru ca din aceste variante nu ma satisface niciuna asa ca o aleg pe aceea care mi se pare neutra oarecum. Ultimele 2 mi se par mult mai rele decat sa fii singur, de aceea am preferat-o pe prima!

| Anonima0000000000 a răspuns:

Prefer sa stau cu cineva pe care nu iubesc pentru ca tot stand cu el o sa ma indragostesc incetul cu incetul asta este un lucru minunat.