| BeHappyForMe a întrebat:

Ati impodobit deja bradu? ce culoare il faci anul acesta? aveti brad natural sau artificial? cum il decorati dati-mi si mie niste ideei, eu inca nu l-am impodobit pentru nu pot sa ma hotarasc ce culoare, ce sa pun in el sunt atatea aranjamente prin magazine incat nu ma pot hotara. dau funda pentru cine ma ajuta! puteti da si site-uri cu poze.

Răspuns Câştigător
| emogirlofthenight a răspuns:

Pai artificial verde/instalatie rosie/betea alb si rosu globuri la fel dar e mai frumos colorat si steaua rosie ca asa simti ca e spiritu craciunului

4 răspunsuri:
| SkittlesS a răspuns:

Brad artificial iesi mult mai ieftin uite:unu nat. e 70 lei unu natura sa zicem 150 si tine cat vrei tu ex 10 ani sau chiar 20 sa calculam pe 10 ani da?:700 lei iesi cu unu nat si unu artificial nu mai iei!:)

Si un site:http://www.google.ro/......tp?/images

Succes :-*

| IxυυLєţ a răspuns:

Daaa love struck
Atrificialbatting eyelashes.
Beteala si globuri si instalatie : Alb (sau argintiu) si Albastru love struck [vine foarte frumos].
Sper ca te-am ajutat :*.
Fuunditsa?batting eyelashes

| clara1122 a răspuns:

Pai natural cu instalatii si beteala(aurie sau argintie), globuri(rosii sau albastre)merge bine!
Pa-Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...sa sti ca eu am natural! ador brazii nat pentru ca imprastie un miros zupeeerr! in fine daca ai ales un brad articifial alb ar trebui sa decorezi in stil clasic.adica verde si rosu, daca alegi unul verde vei decra modern preferabil cu verde deshis, verde simplu, alb, albastru deschis si desigur rosu. fundittssa?