| friday a întrebat:

Ce preferati? Brad artificial sau real? Mic sau mare? Cum il decorati? Cei care l-au impodobit deja, ceva poze?

2 răspunsuri:
| Ayame17 a răspuns:

Prefer bradul natural, dar de vreo 5 ani, nu am mai împodobit decât un brăduț artificial- ăștia sunt mai buni, pentru ca astfel numărul brazilor naturali tăiați ilegal scade. Îmi place/îmi plăcea sa-l împodobesc cu toate tipurile de glubulete, beteala, bomboane, instalații, etc... Ce vremuri bune...

| 123Julia a răspuns:

Brad adevarat mare globuri,beteala, bomboane, clopotei si tot felul de prosti...