| Adriana_8922 a întrebat:

Ati mers la biserica sa luati lumina?

8 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Pfff.toata lumea spune ca lumina de la biserica e ca orice lumina nu? aaaa...pai atunci daca tin o lumanare si incep sa zic niste rugaciuni gt mi se aprinde lumanarea...hmmmm sa stiti ca nu e o idee rea.scz nu mai am timp sa dau restul raspunsului trebuie sa mi cumpar o lumanare sa incerc cevabig grin pa-pa

| ZEU93 a răspuns:

Da,ca-n fiecare an de altfel happy

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

@andraelenaandra e pe stop
eu am luat întuneric

| MadnessCaffe a răspuns:

De ce sa iau lumina? Nu am si eu curent electric?

| AsiSoyYo a răspuns:

Elena13 cum adica? hai ca sunt in cautatre de lucruri noi big grin. Appp da am mers si merg si pe la vreo 3:30 sa iau pasca sau ceva de genu. Mergi?

| lauracraciun a răspuns:

Din pacate nustraight facesi regret nespus asta.insa sunt intr-o perioada a lunii cand nu pot intra in bisericacrying. oricum Hristos a inviat!

| Capriciosa a răspuns:

Hopa! Se pare ca am dormit atat de mult ca nu m-am mai putut trezi.

| DemonicaMrx a răspuns:

Euam luat lumina de la biserica si chiar daca ai lumina electrica trebuie sa te duci la biserica pentru ca asa este frumos. daca te duci Dumnezeu te va ajuta.