| Andre a întrebat:

Ati mers la biserica sa luati lumina? Care imi da si mie? rolling on the floor T/A

Răspuns Câştigător
| Maryna_1397 a răspuns:

Nu am fostbig grin
Aprinde LUMINA IN CAMERAlaughing( e mult mai buna decat cea de la biserica)...(De unde crezi ca a luat popa luminalaughing)? O fi gasit-o pe undeva si gata..."lumina din Ierusalim"laughing Funda?

16 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

*cauta o lumanare*
*nu gaseste...e disperat*
*vede ca ღSოﺁℓεღ nu mai are rabdare*
*isi aprinde parul cu bricheta*
Poftim...lumina! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Mi s-a ars becul, nu mai am lumină

| LoL a răspuns:

Stai ca ti o trimit acum prin Mos Craciun...ca el doar are sanie

| Fragile a răspuns:

Da,am fost.Şi da, îţi dau.*ia candela şi îi dă lumină lui ღSოﺁℓεღ *

| Lisa a răspuns:

Eu am mers la biblioteca sa iau o carte.
capiş?

| Gumã a răspuns:

Cu mare placere.
Hristos a inviat!

| 3rdWW a răspuns:

*mai aduce o lanterna*

| FucktheSystem a răspuns:

Eu am o bricheta, daca vrei iti aprind o lumanare este chiar free.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Eu am luat întuneric

| Reew a răspuns:

Da,am fost si iti dau cu placere lumina daca ti se stinge dupa ce ti-au dat deja ceilalti happy tongue

| Ronnix a răspuns:

Mi-a venit factura la lumina in noaptea de Paste. Moama ce de zero-uri... dar lasa ca ti-o fac tie cadou.

| Bee123 a răspuns:

Uite acum ti-o trimit prin posta!laughing

| RB26DETT a răspuns:

Da e-mailul sa iti trimit rolling on the floor. Sau nr de telefon, prin SMS.

| Maryna_1397 a răspuns:

Nu am fostbig grin
Aprinde LUMINA IN CAMERAlaughing( e mult mai buna decat cea de la biserica...(De unde crezi ca a luat popa luminalaughing)? O fi gasit-o pe undeva si gata..."lumina din Ierusalim"laughing

| Andre explică:

Multumesc tuturor si care are chef de vb nu ezitati sa lasati mesaj pe privat.
v-am popatt.