| ησηαмє a întrebat:

Ati observat ca app toate numele din presedintie se termin cu escu?
Dan Diacon(escu)
Ceaus(escu)
Bas(escu)
Anton(escu)
Sunt mai multe ce parere aveti despre asta laughing?
MS anticipat

Răspuns Câştigător
| aℓèè a răspuns:

Nu sunt superstitioasa, dar era culmea sa nu observ astalaughing! Mi se pare ciudat...si nu am avut noroc cu niciunul! Cred ca ar trebui sa schimbam sufixul! Deci, oameni buni, data viitoare aveti grija ce alegeti!laughing

10 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

O sa fiu presedinte?:O

| ησηαмє explică (pentru GroparuVesel):

Cum te cheama laughing?

| GroparuVesel a răspuns (pentru ησηαмє):

Popescuhappy nume de familie...

| ησηαмє explică (pentru GroparuVesel):

Aha laughing

| TheDifference a răspuns:

Majoritatea numelor de familie romanesti se termina in escu, uita-te la numele prietenilor tai si vei observa ca majoritatea au nume care se termina in escu...

| Lupdemare a răspuns:

Eu o sa fiu presedinte atunci rolling on the floor

| ησηαмє explică (pentru Lupdemare):

Cum te cheama?

| GroparuVesel a răspuns (pentru ησηαмє):

Il cheama Protopopescu sau Piscupescu daca citesti din Caragiale.happy

| Lupdemare a răspuns (pentru ησηαмє):

Florescu