| ღViS3CoLoRaT3ღ a întrebat:

Ati simtit vreodata ca nu mai aveti pe nimeni de incredere, nici macar familia, ca si cum totul din viata voastra ar disparea?sadcel mai bun story funda) insa sa fie adevwinking

Răspuns Câştigător
| alisalisa a răspuns:

Sa spun sincer, nu.

6 răspunsuri:
| alisalisa a răspuns:

Tare, nu am asteptam laughing

| Niakit a răspuns:

Da...doar ca la mine, increderea cea mai mare o am in familie.dar de curand am realizat ca prietenii nu sunt pentru totdeauna.cel putin nu cei pe care ii consideram eu "cei mai buni prieteni". odata ce ti se intampla ceva, bun sau rau, nu o sa se bucure sau o sa.ti fie umarul pe care sa plangi, ci te lasa balta. am avut o 'cea mai buna prietena' care a ajuns la alt liceu decat mine, si nu ne.am vazut toata vara, pentru ca ea era preocupa cu noii ei colegi. practic, m.a lasat balta pentru unii pe care nici nu.i cunoaste bine.si a fost un lucru foarte dureros pentru mine.si mi.am dat seama ca prietenii adevarati sunt foarte rari, si daca ai, pretuieste.i cu adevarat, pentru ca nu stii cand dispar, din vina ta, sau a lor.scuze ca m.am lungit asa. m.am lasat putin purtata de val >.

| Niakit a răspuns:

Mda...ce sa zic.

| Niakit a răspuns:

La cei care spun un "story" cum ii zici tu, n ai cum sa verifici daca e adevarat oh go on. dar in fine.:]

| ღViS3CoLoRaT3ღ explică:

Ai luat funda.pentru ca intrebarea era facuta direct pentru asta.eram curioasa cine spune adevwinking

| ღViS3CoLoRaT3ღ explică:

laughing
pai se observastraight face