| oricinearesentimente a întrebat:

Atunci can un baiat place o fata ce face? Sau ce e dispus sa faca? Eu stiu un baiat si vreau sa stiu daca ma place:cand ne intalnim intamplator:se uita la mine insistent,ma saluta(desi mai demult nu ma saluta,chiar daca ne-am intalnit la scoala si am mai vorbit), se intoarce si se uita la mine.el esuper frumos!kiss***love struckxxxxx

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E bine ca baiatul a invatat sa salute. Cand va mai creste va invata sa vorbeasca mai mult. Asteapta.

| stylenew a răspuns:

Buna happy
De mine era indragostit un baiat si iti pot spune cum se comporta cu mine :
- ma alinta
- imi dadea porecle amuzante
- vorbea foarte mult cu mine
- imi face cadouri
- daca cineva se lua de mine, el ma apara
- se uita insistent
-mereu venea la mine in pauza
- ma invita la film
Poate ca e timid, te-ai gandit? Trebuie sa te aproprii tu de el, sa ii iei id-ul de mess sau numarul de telefon si sa faci tu primul pas! Succes happy!