| andru8700 a întrebat:

Imi place de un baiat, iar eu nu stiu daca si el ma place, toata ziua se uita insistent la mine si eu la el, nu vorbim prea des, dar eu am senzatia ca as fi vorbit in fiecare minut cu el. El are o prietena care cred ca ma uraste, se uita urat la mine si nici macar nu ma saluta daca ii zic "buna". Nu stiu ce sa zic, daca ma place sau nu. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| swettylove a răspuns:

Sunt in exact aceeasi situatie ca si tine, fix la fel si nici eu nu stiu ce sa cred ...eu intre mine si acel baiat simt ceva special, daca si tu simti acelasi lucru cred ca te place.

1 răspuns:
| Geo_3498 a răspuns:

Bunalove struck.Parerea mea e ca prietena lui simte pericolul si de aceea e asa,, respingatoare'' fata de tine.In legatura cu sentimentele lui nu prea stiu.Cred ca asta o simti tu, adica ca te place, iti poti da seama de multe chestii doar privind un om in ochi. Sper ca ceea ce banuiesti sa fie adevarat.Multa bafta.Te pup.