| Choasmakerangel a întrebat:

Atunci cand ai un vis lucid si visezi ceva frumos...foarte frumos, de ce se termina visul in punctul culminant cand urmeaza cea mai buna parte?=)

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca te-ai trezit, de ce cauti motive pentru orice chestie

| Xdreaper21 a răspuns (pentru RAY):

Nu chiar visele frumoase se termina brusc ca sa le poti uita sa nu fie ceva memoriabil sa zici ca chiar vei putea
Pe de alta parte
Cosmarurile le vezi pana al final si pana la final ai aceeasi emotie si tot pana la final iti e frica(cel putin asa mi se intampla) acestea iti raman in minte eu tin minte cosmarurile mele de cand jucam battlefield bad company 2
Era o misiune imposibila al care muream mereu si tot visam ca nu imi iesea si imi riscam viata imi dadeam seama ca visez de fiecare data dar tot acelasi sentiment il aveam nu puteam pune pauza nu puteam face nimic ca si intr-un joc doar sa fiu acolo si sa simt ca sunt personajul
(De aici creierul meu incepea sa inventeze)Dupa un moment dat pierdeam doar eu eram in viata si ma prefaceam mort ca inamicii erau acolo si cautau la un moment dat ma gasesc si imi pun arma mea preferata din joc pentru single la cap aud cum iese cartusul si sunetul pustii si bam ma trezesc jos din pat ori transpirat de parca as fi dormit in ploaie sau trezit in mijlocul noptii de soramea ca ma zvarcoleam sau ma trezeam singur si ziceam ca data viitoare voi sti ce sa fac dar de fiecare data nu reuseam

| GoldenZenith a răspuns:

Ca să îți facă în ciudă thinking Știu cum e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nici eu nu o stiu insa si eu urasc cand se intampla.