| Qwertyuop2389 a întrebat:

Intr o seara cred ca am avut un vis lucid, dar nu sunt foarte sigur.
Deci, visasem ca eram intr o încăpere cu un guru sau ceva care te ajuta sa visezi lucid laughing)Și de fiecare data când începea in vis din asta lucid, îmi tiuiau urechile și ajungeam intr-un loc
In primul loc erau 2 războinici care se luptau, eu eram foarte conștient de ce se intampla, dar puteam doar sa privesc.
Apoi dupa ce se termina visul ala reveneam in aceeași încăpere, și iar, intram in alt vis dupa.
Întrebarea este următoarea:
Asta a fost un vis lucid?
Funda!big grin

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

De ce nu.
Daca in timpul visului esti constient ca este un vis este vis lucid.
Si poti sa interactionezi cu personajele, sa primesti sfaturi etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Uitdetine5 a răspuns:

Da,a fost un vis lucid