| LLLBBB a întrebat:

Atunci cand e scoala altfel si ploua afara ce ai putea sa faci cand stai acasa?

Răspuns Câştigător
| xuAnnnet a răspuns:

Pai fa si tu ceva in cat sa nu te plictisesti
1Stai pe Pc joaca-te diferite jocuri ori stai pe facebook, youtube, tumblr etc.
2.Joacate pe telefon
3.Asculta muzica
4Uite-te la filme de preferat cele Horror happy
5. Vorbeste si tu cu cineva la telefon s-au prin mesaje sa mai treaca timpu
6.Cheama-ti un prieten s-au mai multi la tine sa iti tina de urat si faceti si voi ceva sa nu va plictisitiwinking :3

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Invita cativa prieteni/colegi acasa la tine si ascultati muzica, uitati-va la filme, barfiti, etc

| William a răspuns:

E internetul plin de mmorpg-uri.