| Zuzu08 a întrebat:

Ce as putea face cand ploua afara?

3 răspunsuri:
| Ripqer a răspuns:

Pai poti sa :
-Stai pe facebook, pe Mess poti sa cauti intamplari haioase pe YouTube, poti sa iti suni prietenii sa sa vb cu ei, niste jocuri.
-daca ai un animal te poti juca cu el, poti incerca sa vezi cum iti sta mai bine adica cu ce ''freza''laughing) incearca sa combini cateva haine sa vezi ce iti place mai mult
-Saaaaaaaauuu sa te uiti cum ploua, bafthee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-aș lua un microscop performant, aș învăța biologie și aș recolta apă de ploaie din diverse medii pentru a le analiza.

Răspuns utilizator avertizat