| LLLBBB a întrebat:

Atunci cand e scoala altfel si ploua afara ce ai putea sa faci?

Răspuns Câştigător
| camus999 a răspuns:

Sa faci lucruri pe care de obicei nu le faci happy cum ar fi : sa faci ordine prin casa, sa te ocosesti in bucatarie, sa te uiti prin lucrurile vechi precum poze, carti, obiecte... sau nu stiu laughing sa inveti big grin

3 răspunsuri:
| Northern a răspuns:

Sa stai acasa.

| almamaria29 a răspuns:

Poți să comanzi un caiet de editura SINAPSIS, Sa sti mai multe, sa fi mai bun se numeste si il poti comanda sunand la: 0264 - 423806 sau la:0264-423807 Funda?

| LLLBBB explică (pentru almamaria29):

Si despre ce e caietul ce poti sa faci in el si cam ce pret ar avea?