| Manuellllaa a întrebat:

Au trecut 6 luni de la tradarea prietenei mele pe care o consideram foarte buna.
Ne cunosteam din cls 1, si cand am mers la liceu ne-am despartit,ea si-a facut alta prietena,iar prietena ei a fost geloasa pe un simplu mesaj cu la multi ani si e iubesc,si mi-a spus ca numai sunt eu prietena ei buna, e ea acum si ca i-a spus ea multe.

Atunci am trecut peste, insa acum dupa 7 luni ne-am certat pentru ca la biserica mama ei nu mi-a multumit cand am saluta-o si i-am spus"mami ti-a raspuns cand ai salutat-o". Acum am observat ca a sters poza cu noi doua de pe facebook`ul ei si am sters-o si eu.
I-am spus daca vrea sa vb fata-n fata si a spus ca da ca nu o sperie o discutie,si i-am spus unde doreste sa ne vedem si nu a mai raspuns.

Ma simt penibil si chiar credeam in prietenia ei,o luam vara peste tot, la terasa, oras si acum ma inlocuit cu una pe care o cunoaste de doar 2 ani, eu nu as fi procedat asa.
Vreau sfatul vostru.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cate copilarii gratuite din partea voastra.

| SunnyDay88 a răspuns:

Poate s a mai schimbat si vrea altceva acum. probabil de asta va certati din nimicuri sad. las o un timp nu o mai deranja si nu te mai gandi la ea, daca tine la tine te va cauta ea.