| Andreeaa20 a întrebat:

M- am certat cu un coleg din cauza ca i-am postat pe Facebook de revelion un mesaj cu la multi ani, iar prietena lui a fost geloasă, el a șters mesajul meu. Nu sunt de acord de ce a procedat asa? nu e frumos ce a făcut! toți băieții sunt la fel?

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Omg ti-a facut faza asta deja ai inceput cu generalizarile.
Mare chestie, ti-a sters un mesaj, treci peste, stai de el in lumea asta?

| lpavel a răspuns:

Nu e vina lui ca prietena ii e geloasa! Decat sa se certe din cauza asta mai mult timp mai bine sa-l stearga. sunt decord cu el si eu!

| sofisis a răspuns:

Dar tu ce te-ai ofticat atata? Ti-a sters un mesaj de la multi ani, asa si? Care-i problema? Eu cred ca tie iti place de el si a simtit si gagica-sa chestia asta happy Cred ca povestea e mult mai complexa decat un simplu mesaj de lma sters.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu e vina lui. Geloasa aia este de vina!

| Pool77 a răspuns:

Tipul are o atitudine de **** bleaga, tipa e posesiva pana-n cap, si-a gasit omul cu care isi permite.
Asta e toata povestea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Toti sunt la fel. Da-i dracu pe toti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nu e frumos ce a facut!"laughingPfff.Matura reactie, ce sa zic.Demna de un copil de gradinita."Toti baietii sunt la fel?"Dap.Clar.Si daca maine descoperi ca tipul e criminal, inseamna ca toti sunt asa.Chiar are logica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Teoretic, toti suntem criminali. Ce? Nu ai omorat un tantar in viata ta? laughingTot ai luat o viata!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

EmpaticulelaughingTe gandesti pana si la tantari.Sncer,nu tin minte sa fi omorat vreunul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa satana, ala e al 2 nume al meu laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiamhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

O.o

| Robi673547 a răspuns:

Problema e la el, trebuie sa renunte la aceasta prietena. Daca acum face asa. in viitor din cauza ei poate nici nu mai vorbeste cu tine laughing.

| Leon123ewcf a răspuns:

Având în vedere gelozia în cazurile geloninore există o explicație! Zii în față! "Fato mie nu imi place de el...e doar un coleg daca nu intelegi asata e treaba ta" iar fata de baiat zii asa „Uite eu ti-am fost colega cu obraz si ti-am siz la multi ani si tu ce imi faci? Rusine sa iti fie! „ si gata i-ai impacat pe amandoi si pe tine tu gandeste pozitivnm gaseste-ti alesu si arata-i cu degetul ei ca nu iti place de el!

| JustMeAnca68 a răspuns:

Posibil ca a facut asta pentru ca asa i-a spus prietena lui, pentru ca a fost geloasa cand a vazut. Din câte imi pare tie iti place putin de el din moment ce esti suparata de ceea ce a facut. In locul tau as fi cât se poate de calma si i-as explica ca nu e corect cum a reactionat si ca trebuia sa ii explice prietenei ca asta nu este un motiv sa te superi. Tu nu ai de ce sa te superi, astea sunt copilării pe el probabil ca nu le realizează acum.