| Elena109 a întrebat:

Aveti idei de statusuri frumoase pentru poze?winking dau fundaa celor mai frumoase love struck

Răspuns Câştigător
| Crisk a răspuns:

1.Verile aduc cele mai frumoase amintiri.
2.Fii mereu tu insati, nu ce vor altii!
3.O singura luna intr-o mare de zori, un singur soare peste-o mie de nori, mii de iluzii intr-o singura minte… 1000 de ganduri in 2 cuvinte!
4.Atunci cand spui cuiva "DA"... asigurate ca nu iti spui tie "NU"
5.O persoana care te vrea v-a gasi mereu motive sa te caute.
6.Sunt femeie, dar pot sa iubesc chiar daca am fost ranita, pot sa privesc lumea cu ochi mai buni pentru ca sper si cred ca mai devreme sau mai tarziu totul va fi bine... si imbratisez si oamenii care poate nu merita, dar care au nevoie de mine. Pentru ca stiu... ca iubirea, privirea si imbratisarea unei femei nu se compara cu nimic din lumea asta.
7.Cei mai frumosi ochi sunt cei care te privesc cu dragoste. Si nu conteaza sunt caprui, albastri sau verzi.
8. Uneori te saturi de oameni, exact atunci cand ei se satura sa te ignore.
9. Daca cineva te vrea in viata lui, face tot posibilul sa te tina acolo.
10. Uneori as vrea sa pot citi ganduri, asa pot vedea ce cred oamenii despre mine.
11.Intr-o zi vei gasi pe cineva caruia nu-i pasa de trecutul tau pentru ca vrea sa fie in viitorul tau.
12.Zambeste azi, plangi maine.Dar citeste asta in fiecare zi.
13.Inima mea e mica, mica dar dragostea mea e Mare!
14.Orgoliul te face mai puternic, nu mai fericit.
15.E atat de ciudat sa-ti fie dor de cineva si sa nu poti face nimic.
16.Fii diferit, oricum sunt prea multi oameni la fel.
17.Cateodata lucrurile frumoase vin cand te astepti cel mai putin.
18.Ce nu ma omoara, ma face mai puternic.
19.Singurul lucru permanet este schimbarea.
20.Mă vorbesc toţi de parcă mă cunosc, fără să ştie cine sunt sau nici măcar cine am fost.
Sper sa-ti placa
!