| dancapitan a întrebat:

Aveti parinti care sunt perfectionisti? cum se manifesta fata de voi?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Perfect nu e nimeni dar eu momentan locuiesc cu maicamea si pe taicameu il vizitez in weekend (sunt separati) si ne intelegem bine.

| Dash a răspuns:

Pai...nu

| AndreiZz a răspuns:

Da pe tataoh go on, tot timpul imi reproseaza ca sunt asa, asa, ca is "golan" ca el la varsta mea facea aia.Comunistu' p**i...Niciodata nu mi-a zis cai mandru de mine, niciodata nu ma sustinut, numai mi-a facut morala, crede-ma mi-as da parinti peo margarina...