| anonim_4396 a întrebat:

Azi am avut ora de mate! Saptamana viitoare vom da un test, si azi am avut recapitulare! Ceilalti ziceau sa ni se dea 3 puncte din oficiu,iar eu am zis un punct! Toti s-au luat de mine si o colega a zis x cea care are tupeu si vreau sa i dau replici ca daca imi da o palma ma pune la pamant! Mama mea va veni maine sa se ia de colegii mei,dar ce replici sa-i dau li x! Vreau sa ii sau o lectie, sau dati-mi voi un sfat!

Răspuns Câştigător
| lilianaadelina a răspuns:

"Pai tu-ti dumnescrisii tai, mai bine luam acum un 3 decat sa ne trezim ca terminam scoala mai prosti decat am venit"

| Stefany23 a răspuns (pentru lilianaadelina):

Wow! Multumesc! Ii zic chestia asta maine!

5 răspunsuri:
| Olga12 a răspuns:

E cam ciudat când vine mama la școală "să se ia la bătaie cu colegii " unii ar putea să te ia în derâdere. Mai bine spune-i niște fraze nu de nivelul ei și dacă nu înțelege spune-i ceva de genul " la proști greu ajunge"? apoi dă-i cu indiferența

| AgonizedSoul a răspuns:

Nu o injura, nu-i face nimic, vorbeste calm cu ea si dupa aia trateaza cu indiferenta acea persoana pentru a o durea si mai tare in loc sa ii dai o ''lectie'', fii inteligenta.

| Stefany23 a răspuns (pentru AgonizedSoul):

Ok! O sa pun in aplicare sfatul!