| anonim_4396 a întrebat:

Azi am chiulit de la chimie ca ne dadea test si nu invatasem nimic si nici cu puteam ca copiez!
Ce scuza pot sa ii zic profesoaei ( au mai ramas doar 3 elevi in clasa, restul au chiulit ) straight face?
funda.

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

E atit de evident motivul daca a chiulit toata clasa la un test anuntat incit te-ai face de toata bafta sa incerci sa gasesti acum o scuza savanta.
Tine capul plecat si gata!

1 răspuns:
| ImAUnicorn a răspuns:

Spune`i că te`o chemat maică`ta acasă că s`a întâmplat ceva grav și tu nu ștai că urmează toți să chiuleascăwinking Fundă?