| kindy => andra a întrebat:

Azi am facut o mare prostie.straight face am scapat aparatul foto jos (pe parchet) si nu se mai aprinde.straight face
El este inca in garantie. Credeti ca daca ma duc sa il duk acolo de unde l'am luat mi'l va repare? Or sa imi ceara bani?straight face Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AleXandraDoll a răspuns:

Salut. Eu cred ca daca o sa le zici adevarul, adica ca l-ai scapat din mana, o sa-ti ceara bani, dar mai depinde si de acele persoane... e posibil sa nu iti ceara bani... daca sunt dragutibig grin

4 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Alexia are dreptate. E garantie daca este stricat din fabricatie.winking asa ca ti-a cazut tie...sigur o sa iti ceara bani. oricum intreaba`i. Daca sunt draguti poate nu o sa iti ceara bani.Sau poate ca nici nu trebuie sa dai vreun banthinking baftahappy

| Shinen a răspuns:

Daca e in garantie, ti-l vor repara gratuit. Succes!

| Nicole_3441 a răspuns:

Da, daca defectul este reparabilhappy
Nu cred ca o sa-ti ceara bani.
winking

| Ðèηÿsá a răspuns:

Daca e in garantie nu o sa-ti ceara bani.