| friday a întrebat:

Azi e Revelionul si eu am ramas fara planuri straight face. Cred ca raman acasa.
Imi iau cateva filme si vreau sa ma ajutati cu niste idei, ce as putea sa fac sa imi ocup timpul ca sa nu-mi plang de mila laughing.
Help me [-o

4 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Pai da de ce sa-ti plangi de mila?, ti-a luat foc casa?, ti-a murit copilul?, te-ai imbolnavit subilt?
Si eu stau acasa si ma uit la tv cu prietena, afara n-am chef sa merg ca e frig.Acum nu stiu ce vor unii sa petreaca atata de parca in restul anului ar fi tristi si doar de craciun te poti distra.

| anyia a răspuns:

Invatand la matelaughing

| Deny93 a răspuns:

Poi niste filme dragute ar fi: The Hot Chick, She`s the man, Date Night, Daddy's Day Camp, Me Myself and Irene.sh nu-i nimic daca stai in ksa.ai o gramada de lucruri de faqut.:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Pai uitete si tu la T. V, sigur gasesti filme, dar si emisiuni amuzante, iar timpul ocupal cu lucruri care iti plac tie, apropo sa nu te prinda miezul noptii intr-o pozitie deochiata ca asa iti merge tot anul! laughing

Bafta!

La multi ani!

Pa, pa.