| anonim_4396 a întrebat:

Azi e ziua meabig grin am implinit 15 anisori >: am imbatranit sigh laughing si de aceea va fac cinste cu cate un suc love struckbig hug si vreau sa va multumesc pentru raspunsurile si sfaturile date de voi si sa stiti ca nu am mai vazut de mult niste persoane atat de "saritoare" si atunci cand pui o intrebare legata de o problema lumea iti da sfaturi si te ajuta. Vreau sa va spun si eu sa aveti multa sanatate si noroc in viata si in dragoste>big grin

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

In primul rand La multi ani! Sa dea Dumnezeu ca viata ta sa fie una plina de astfel de prieteni saritori. Multumesc frumos pentru ceea ce ai scris mai sus. iti spun sincer ca nu stiu daca te-am ajutat vreodata cu vreun sfat sau ceva de genul dar cert este ca ceea ce ai scris mai sus a ajus exact la inimioara si te apreziez pentru gestul tau minunat de a te gandi la cei care te-ai ajutat in loc sa te gandesti la tine ca doar e ziua ta.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa stii ca astept suculwaitingphbbbbt
La multi ani! Si sa ai parte de sanatate si fericirehee hee

| DenysaLove a răspuns (pentru Razvan):

Mersi:* eeee...n.ai murit 2 ani pana am vazut din nou aceste comentarii...nu mori inca n ani laughing)))

| marrr a răspuns:

Multumim frumos pentru urari, multumim la felhappy. La multi ani, sa ai parte de sanatate, atat tu cat si cei din jurul tau, ca daca aveti sanatate, faceti tot ce va propunetihappy. N-ai imbatranit, esti chiar foarte tanara si viata e lunga, trebuie s-o pretuim asa cum este, cu anii pe care ni-i fura si clipele frumoase pe care ni le ia cam repede, dar le pastram intr-o cutiuta cu amintiri, la care avem permisiunea de a umbla de cate ori vrem noi, indiferent de cati ani au trecut de la acele evenimentehappy.
La multi ani!

| traficanta a răspuns:

La multi ani sa fii sanatoasa si fericita happy

| Nirvana a răspuns:

La multi ani, draga mea! Sa ai o viata usoara, comoda cu tot ce iti doresti in ea! Iti doresc sa fii foarte fericita. Tu esti leoaica ca mine devil

| DenysaLove a răspuns (pentru Nirvana):

Mersi frumos :* cam tarziu cu multumirile dar na.laughing) da...pe cat esti nascut?

| diddu a răspuns:

La multi, multi ani.sa ai parte de tot ce e bun in viata(multe distractii) >big grin