| dulc3'maria a întrebat:

Azi m-am certat cu varu meu si am dat un pumn in perete tare rauhee heeiar acum ma doare mana raurolling on the floorce naiba sa fac sa imi treaca?sadcu ce sa ma dau ce sa iau vreo pastila ceva? nu mi s-a invinetit nimic insa ma doarestraight face

Răspuns Câştigător
| Zâmbărici a răspuns:

Gheatalaughinggheata gheatalaughingsi de alta data da si tu intr-o pernalaughingce naibastraight face. Si eu am dat odata un pumn in dulaplaughinglaughinghee heeda bine eram nervoasa rau laughing>>acum rad cand imi aminteschappyhappyO sa iti treaca in vreo saptamana
daca pui gheata

byyyyyyyyyyeee

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la ortopedie in garda, sa nu ai vreo fisura osoasa, se fac foarte usor cand dai cu pumnul in perete.

| Emena a răspuns:

Cu voltaren

| georgiana37 a răspuns:

Pai se poate sa ai mana scantita bandajaza'te la mana cu un pansament imuiat cu rivanol sau apa oxigenata(le gasesti la farmacie, st ieftine)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune`ti gheata sau stai cu mana in apa rece.; d