| abcdefabc a întrebat:

Azi, mi-am scapat laptpul jos si s-a stricat o " clema, clapa " sau cum ii zice. Il pot inchide merge tot dar e defecta. Laptopul l-am cumparat in luna ianuarie anul acesta din Auchan din Iulius Mall. Am garantie 24 de luni. Intrebarea mea este : Daca ma duc cu el de unde l-am luat si zic ca s-a stricat pur si simplu cand l-am deschis o sa crada si o sa-l repare? Si daca da, in cat timp?
Merci happy

1 răspuns:
| Karina77 a răspuns:

E posibil sa mearga cum zici tu...Perioada de reparare ti-l zic ei dar daca ii spui ca ai nevoie cat mai repede de el in 3-4 zile e gata big grin... Mult noroc thumbs up