| abcdefabc a întrebat:

Azi, mi-am scapat laptpul jos si s-a stricat o " clema, clapa " sau cum ii zice. Il pot inchide merge tot dar e defecta. Laptopul l-am cumparat in luna ianuarie anul acesta din Auchan din Iulius Mall. Am garantie 24 de luni. Intrebarea mea este : Daca ma duc cu el de unde l-am luat si zic ca s-a stricat pur si simplu cand l-am deschis o sa crada si o sa-l repare? Si daca da, in cat timp?
Merci happy

Răspuns Câştigător
| AlexFTW3 a răspuns:

Nu stiu daca garantia acopera dar nu te va costa foarte mult...eu am tot un laptop si mi s-a stricat o clapa tot sarea pana s-a rupt si am dat 1milionbig grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba cum dracu sa va cada laptopul pe jos, aveti mainile de plastilinastraight face. Daca nu sunteti in stare sa aveti grija de un lucru fin, mai bine cumparati-va frate o unitate centrala, asta macar o tii tot timpul jos. Voua va place sa stati si comozi in pat cu laptopul'modernizarea' asta prosteasca, ca nu ar sta bine pe birou.

| abcdefabc explică (pentru anonim_4396):

Nu ti-am cerut parerea in sensul asta. Merciwinking

| Gogulita a răspuns:

Nu! Nu o sa-ti mearga asa deoarece e aproape imposibil sa se rupa daca doar ridici monitorul.