| anonim_4396 a întrebat:

Buna Dimineata!
Se apropie 14 februarie (ziua indragostitilor )!
Vreau sa o felicit pe prietena mea pe care o iubesc nespus de mult happy da nu suntem impreuna pentru ca si eu sunt rusinos si ea la fel e rusinoasa si stiu ca si ea ma iubeste mult happy Si vreau ca sa o felicit cu ziua indragostitilor da nu stiu ce fel de mesaj cum sa o felicit sad va rog frumos dati-mi exemple de mesaje cu felicitare... de exemplu : ( Te felicit cu ziua indragostitilor si mai departe nu stiu cum big grin
Ajutati-ma va rog frumos

Răspuns Câştigător
| paupaulapaulina a răspuns:

Poi poate destinul va va uni tocmai in aceasta zi plina de romantism ( 14 Februarie ) love strucklove strucklove struck

Incearca sa ii spui ce simpti tu pentru ea printr-o scrisoarewinking kiss

Funda love struck

Daca vrei iti trimit o felicitare ce poate fi primtatawinking

Las e-mail pe privatwinking

2 răspunsuri:
| Bluef4 a răspuns:

Cand luna imi bate in ploape, Adanc eu te privesc, Si-mi fac curaj acum, Sa-ti spun un te iubesc!

Sper sa te ajute, eu am compus-o!happyFundita:d?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi curajos! Daca iti place cu adevarat de ea o sa'i zici in fata nu prin mesaje, cheamo prin oras si da'i o floare:X:X!big grinbig grinwinking! Success!