| anonim_4396 a întrebat:

Ba imi place de un baiat ma gandesc toata ziua la el am incercat sa-mi scriu gandurile pe o foaie ca sa ma descarca ca sa nu mai zic la nimeni ce simt dar nu a mers. Ce sfat imi dati ca sa uit de elbroken heart?crying

4 răspunsuri:
| Puka_4498 a răspuns:

Da de ce vrei sa uiti de el? Poate si el te place dar nu vrea sa spunawinking, poate pentru simplu fapt ca e orgoliosthinking Nustiu ar trebui sa vorbesti cu el poate scotii ceva de la elhappy
Sper sa te ajute!

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Citeste bancuri pe net, uita-te la un film comedie, du-te la coafor, iesi cu prietenii, fa orice crezi ca ar putea sa iti atraga atentia, si in nici un caz nu sta inchisa in camera cu gandul la el. ceau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai avea o mama ca a mea(:X inseamna suparare) :X:X sigur ai uita de el.
Cand ii spun de ex. ca-mi place X, ea face in asa fel incat sa nu-mi mai placa de el.Nu-mi da sfaturi etc.
Incearca sa faci altceva.Vizioneaza un serial, un film... ocupa-te de ceva.
Ve trece si asta, sincer!
winking
Succes.:*

| letitia_8187 a răspuns:

Hei happy
nu-i neaparat sa uiti de el pentru ca poate si el te place si se gandeste la tine love struck doar nu isi exprima sentimentele.
dar asta nu inseamna ca trebuie sa uiti de el.
si ca sa nu te mai gandesti la el fa-ti hobbi-uri si ai sa vezi ca no sa te mai gandesti la elwinking
eu am incercat si a mers si eu am avut dilema asta tongue