| anonim_4396 a întrebat:

Ba, imi place o fata, dar mi-e teama sa-i spun. E genul de fata complicata, adica, e si tocilara, dar sta si cu smecherii cartierlui in acelasi timp. Sfaturi ceva? Am avut banchet de curand si mi s-a parut trista ca nu are cu cine sa mearga, asa ca am invitat-o si i-am spus ca fac asta din prietenie... ce mi-a zis? Mi-a zis ca vedem acolo ca nu prea stie. Acolo, jale, nici nu m-a bagat in seama. m-am simtit de rahat. pls help sad.

2 răspunsuri:
| xBanKai a răspuns:

Pai tu trebuia sa te duci la ea. si daca umbla cu smecherasii de cartier clar nu mai e virgina si nu merita :/ adica e complicat :/ la scoala ( in fata profesorilor adica ochii parintilor ) e cuminte iar in cartier o... Ai inteles? laughing incearca sa gasesti o alta fata sau sa-i dai si tu la poarta big grin Funda? big grin

| Itzhic a răspuns:

Frate intai incearca sa o cunosti mai bine si apoi invit-o undeva si incerci sa faci ceva. Tu ai iesi cu un necunoscut?