| anonim_4396 a întrebat:

Baieti ati mai primit un sut in bile? V-a termintat sau se poate indura si sa nu cazi in genunchi?

3 răspunsuri:
| ionur a răspuns:

Un șut nu am primit niciodată acolo jos. Da de lovit m-am lovit de multe ori singur fără sa vreaulaughing)))) mi-aduc aminte ca ma jucam cu un elastic în mana într-o zi nu nu știu ce făceam cu el în mana ma jucam așa de plictiseala și m-am lovit acolo jos singurlaughing))) am tras de elastic și m-am lovit jos singur m-a durut puțin si am ras după de mine singur))))

| ionur a răspuns (pentru ionur):

Și ma dorea și râdeamlaughing))))

| anlubi982 a răspuns:

Eu personal mi-am luat un sut la fotbal cand eram portar. Pe moment am simtit o durere ce o mai puteam indura, insa peste vreo 30 de secunde zici ca mi-am luat glont in zona aia. Mai sangele lipsea.