| lorena98 a întrebat:

Baieti ce alegeti : blonde sau brunete?

7 răspunsuri:
| apalipis a răspuns:

S-a dovedit ca barbatii, aleg brunetele peste blonde.

| Dariusuu a răspuns:

Azi aleg roșcatele.

| Jigokunokishi a răspuns:

Indiferent, nu sunt foarte interesat de infatisare, ca e blonda ca-i bruneta poate sa fie si roscata doar sa nu fie vreo egoista, barfitoare, etc...

| MyNameIsCata a răspuns:

Brunetele, dar sunt mici exceptii cand aleg blonde. Dupa parerea mea brunetele sunt mult mai atragatore si mai frumoase dar dupa cum spuneam sunt si mici exceptii laughing

| NaTl a răspuns:

Brunete.Cel putin mie imi plac brunetele sunt mai frumoase si mai inteligente spre deosebire de blonde care de obicei sunt pitipoance si analfabete.

| OchiDeVultur a răspuns:

Brunete.Dar sunt anumite fete blonde care au ceva... nu stiu ce dar te atrag.

| GodFath3r a răspuns:

Hmm..bruneta ca sotie, blonda ca amanta happy