| anonim_4396 a întrebat:

Ce alegeti... blonde, brunete sau roscate?
big grin big grin
Imi este interesant ce o sa raspundeti... big grin big grin big grin

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer caracterul!
Pa, pa.

| Panda03022017 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Este normal... caracterul conteaza cel mai mult happy happy happy

| Dariusuu a răspuns:

Fetele deştepte.

Se pune?

| Panda03022017 a răspuns (pentru Dariusuu):

Hahah cred ca da... big grin

| Dariusuu a răspuns (pentru Panda03022017):

Fetele deştepte sunt cele mai frumoase!

| Madayna a răspuns:

In general brunetele sunt cele mai atragatoare si misterioase, deci aleg brunetele.

| iCappy a răspuns:

Mie sincer sa fiu brunetele deoarece au ele un fel anume iar roscatele zic ca's sarite de pe fix, fara toate rotisoarele puse la locul lor, da ma rog, nu toatebig grin Funda te roog?

| Panda03022017 a răspuns (pentru iCappy):

big grin big grin tongue

| iCappy a răspuns (pentru Panda03022017):

Sa ghicesc, esti roscata?rolling on the floor

| Panda03022017 a răspuns (pentru iCappy):

Nu... da ce conteaza acest lucru?
Am parul blond si ma mindresc cu el deoarece eu nu sunt ca celelalte cum ziceti voi proaste ( acest lucru nu este drept ) eu cred. orice om poate fi prost si acest lucru nu are importanta daca este bruneta sau...sau...

| Sebastian2014 a răspuns:

O aleg pe cea care mi-a furat inima si daca e verde in cap laughing. Glumesc, mi-e indiferent! O seara faina! happy

| Patricia07 a răspuns:

Brunetele! Par mai hotarate. Iar blondele imi da sezatia ca si daca ii desteapta are o parte de creier gol laughing Roscatele mi se par femei de companie happy