| pryncesSs a întrebat:

Voi ce alegeti : Blonde sau brunete? >:

Răspuns Câştigător
| rolfenstein a răspuns:

Blonde blondetongue

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Roscate, na!

| 女明DongRi a răspuns:

Da` satenele sau roscatele ce aulaughing?

| BubuLina999 a răspuns:

Oameni buni ...nu toate blonede sunt proaste...am vazut la viata mea brunete ce dadeau in gropi de proaste ce erau.

PS:nu sunt blonda nici bruneta.

culoarea parului nu conteazatongue

| EuSiCuMine a răspuns:

Mie imi plac fetele brunete love struck desi eu sunt satena dar ma vopsesc mai mereu bruneta. Acum totul depinde de tenul persoanei respective. Eu sunt cam alba la fata si pe corp cu ochii verzi-albastrui si mi se potriveste parul brunet, de aia ma vopsesc. Iar fetelor cu tenul mai inchis li se potriveste parul deschis, blon sau saten deschis... love struck

| BoOoMbOnik a răspuns:

Brunete. funda? te rog.mersi

| seby005 a răspuns:

EU unul prefer brunetele,>:

| Plague a răspuns:

Pentru ce dai funda? daca te-am nimeri pe tine sau pentru raspunsul logic? as alege bruneta, de obicei sunt mai inteligente, desi in ultimul timp toate sunt blonde intr-un fel sau altul...

| P4ndaaa a răspuns:

laughing SINCER daca as fi baiat nu as alege o fata dupa par etc ci dupa sufletwinking. Fundita?

| stefania_3350 a răspuns:

Brunetele au un farmec anume sa stii,blondele, o fi ele frumoase da nu exista blonda desteapta, deci st proaste.winking

| Mimi_7805 a răspuns:

Brunete laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonde

| Andracon a răspuns:

Blondele. Poti sa le manipulezi cum vrei

| andrabaa a răspuns:

Brunetee happy