| marianamay a întrebat:

Baieti ce parere ati avea daca iubita voastra nu ar purta decolteu si nu ar purta bluzite sa i se vada sanii?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca prietenul tau iti cere asta inseamna ca e un cocalar, numai astia isi mandri ca prietenele isi arata tatele la toata lumea

| marianamay explică (pentru suntserios):

Nu ca imi cere dar tu daca ai avea iubita si nu ar purta niciodata decolteu nu ti s-a parea cv suspect la ea? ciudat?

| suntserios a răspuns (pentru marianamay):

Nu mi se pare nimica suspect, chiar imi place sa stiu ca sunt singurul care stie ce e acolo happy

| pacirisu a răspuns:

Pentru mine ar fi indiferent. ca iubita a mea o sa imi placa indiferent cu ce sar imbraca atata timp cat ei ii place