| AnnonnyMa a întrebat:

Baieti,ce parere aveti de fetele care nu poarta sutien?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca sanii sunt micuti, la ce ai purta sutien?
Este mai frumos si mai sanatos sa nu pui sutien daca nu ai ce baga in el, ca arata ridicol atunci.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cred ca e mai natural asa

| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt fete lipsite de inhibitii. Bravo lor :-P Vezi ce zic studentele din Iasi in aceasta privinta. https://www.youtube.com/watch?v=f-9aOBlWorA

| T0T a răspuns:

O părere bună.

| pufulescu a răspuns:

Eu am parerea woow! Sexy and natural :->

| chioscuta a răspuns:

Depinde la ce varsta daca sunt la 12-13 ani poate le e rusine sa poarte dar la 16-17 deja sunt vulgare, sau sti cum e vorba aia, cauta ceva...

| AnnonnyMa explică (pentru chioscuta):

Ce gândire nasoală.laughing)

| Strugar_Radu-Ilie_ a răspuns:

O părere foarte bună, nu este nici o rusine să umble fetele/femeile fără sutien.